هنوز کالایی در سبد خرید شما قرار نگرفتهسفره عقدطراحی گل آرایی سفره عقد

دپارتمان طراحی گل آرایی سفره عقد در مجموعه گلفروش توانسته با همکاری بزرگترین و قویترین طراحان سفره عقد فعالیت خود را در راستای تامین نیاز هموطنان عزیز آغاز نموده و با بهره گیری از جدیدترین طرح ها و تغییرات متداوم در سبک های خود سعی نموده همواره سفره هایی متفاوت را برای کسانی که خواستار تفاوت هستند ارائه نماید .

طراحی و اجرای تمامی سفره ها توسط نیروهای مجرب و فارغ التحصیل در رشته های طراحی و هنر انجام می پذیرد ،تمامی طرح ها منطبق با مد روز و بسیار متفاوت طراحی شده اند ، مجموعه ما به خوبی می داندکه " مشتری بهترین مبلغ است " بنابراین همیشه آماده پذیرفتن مسئولیت و ارانه بهترین سرویس درخور سلیقه و شان مجالس شما می باشد .

در سفره های عقد ما همواره از ظروف عتیقه و همینطور پارچه های بسیار قدیمی با چیدمان کاملاً سنتی برای سفره های سنتی ، از ظروف نقره اصفهان در سفره نقره و از ظروف کریستال چک در سفره کریستال به نحو زیبایی استفاده میشود که حالت کاملاً خاص و خارق العاده ای پیدا میکند و در تمامی چیدمان ها شمع ها زیبایی خیره کننده ای به سفره ها می بخشند.

در سفره فیروزه ای از ظروف نما فیروزه و پارچه های آبی خوش رنگی که لقب سفره آرامش را به خود گرفته استفاده میشود.

یکی دیگر از انواع مختلف سفره عقد ما مدل FASHION است که به صورت جاده پهن میشود و عروس و داماد از وسط سفره عبور میکنند و دور تا دور مسیر با شمع های زیبا تزئین می شود.

مدل دیگر از سفره عقد ما سفره عرفانی ماست که مملو از شمع های بسیار خاص ( پارافین کریستال ) گل و آئینه ، کتاب حافظ و دست نوشته های مولانا میباشد.

در تمامی سفره ها و چیدمان ها سلیقه و عقیده عروس و داماد ها در رنگ پارچه ها و سفره ها مَدِ نظر گرفته میشود.

تفاوت سفره های عقد ما با دیگر سفره ها در کیفیت ، خاص بودن و در نهایت تامین تمامی سلایق است و همچنین اجرای آن با نبات ، اسفند ، فندق ، گردو و بادام که هر کدام به شکلی خارق العاده طراحی و اجرا شده اند .

http://www.golforoush.com/Pages/OstanCats-Tehran-49-1.htmlگل فروشی